تبلیغات

پاتوق جوانان - گردهمایی و رونمایی محصول نمایندگی CNet در ایران


پاتوق جوانان
 
تفریحی و سرگرمی

 
 
ایتنا - در نخستین گردهمایی شرکت نوین‌پرداز قائم (نمایندگی محصولات شبکه CNet) در سال ۱۳۹۰، اهداف و برنامه‌های این شرکت برای سال پیش‌رو تشریح شد.
گردهمایی و رونمایی محصول نمایندگی CNet در ایران


در گردهمایی شرکت نوین‌پرداز قائم (نمایندگی محصولات شبکه CNet)، از محصول جدید CNet رونمایی و شرکت‌های نمایندگی‌ رسمی این شرکت معرفی شدند.

به گزارش ایتنا، این مراسم که پنج‌شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه در سالن سمینارهای مجتمع تجاری کیان و با حضور نمایندگی‌ها، اصحاب رسانه و مدیران شرکت‌های همکار برگزار شد، نخستین گردهمایی این شرکت در سال جدید محسوب شده و بیشتر به تشریح فعالیت‌ها و اهداف این شرکت پس از یک سال و اندی فعالیت در بازار شبکه ایران اختصاص داشت.


در این مراسم سلیمانی، مدیرعامل نوین‌پرداز با بیان این‌که گردهمایی‌هایی این چنینی بهانه‌ای برای رشد و توسعه صنعت IT و ICT کشور است، اظهار امیدواری کرد که جدید‌ترین یافته‌ها و فناوری‌های جهان در این گردهمایی‌ها بحث و تبادل نظر شود. مدیرعامل نوین‌پرداز اظهار داشت: «ما در این شرکت سعی کردیم با یک دید علمی، بلند مدت و متمایز به بازار ایران نگاه کنیم و بتوانیم بهترین و کامل‌ترین خدمات فنی و پشتیبانی شرکت CNet را ارائه کنیم.»

سلیمانی با اظهار این‌که شرکت توانسته به اهداف یک‌ساله خود دست پیدا کند، خبر داد از ابتدای سال ۲۰۱۱ نوین‌پرداز به‌عنوان نماینده انحصاری شرکت CNet در منطقه معرفی و مشغول به فعالیت شده‌است. 


در ادامه، آرش جلالی، مدیر منطقه‌ای نوین‌پرداز به بررسی و تشریح جایگاه ایران از نظر شبکه در منطقه، آسیا و جهان پرداخت و اهداف و برنامه‌های شرکت CNet را برای ایران بیان کرد.

تولید محصولات با ذائقه و سلایق کاربران ایرانی، استفاده از بسته‌بندی‌های جدید، ورود محصولاتی مطابق با فناوری‌ها و نیازهای کشور و فعالیت حول محور خاص بودن همگی از اقداماتی است که این شرکت برای بازار ایران انجام می‌دهد.

در بخش دیگری از این مراسم محصول جدید شرکت CNet با نام CMR-۹۸۲ برای اولین بار در ایران توسط میلاد عامل ذبیحی مدیر بازاریابی منطقه‌ای این شرکت معرفی و رونمایی شد.

این محصول یک روترG ۳ است که از استاندارد ۸۰۲. ۱۱n و استانداردهای ارتباطی دسترسی و اشتراک اینترنت روی موبایل پشتیبانی می‌کند.

مهم‌ترین ویژگی این محصول استفاده از باتری و چهار ساعت کار بدون نیاز به برق است که امکان همراه بودن و استفاده از آن را در مکان‌هایی که به برق شهری دسترسی نیست، فراهم می‌کند.

اندازه کوچک و جمع و جور آن به همراه پورت USB نیز از دیگر مزایای این محصول هستند. CMR-۹۸۲ هنوز برای عرضه وارد ایران نشده و قیمت آن تعیین نشده‌است.

همچنین، مدیر بازاریابی منطقه‌ای این شرکت از تمامی فعالان تقاضا کرد تا پیشنهادات و قیمت پیشنهادی خود در باره این محصول را در صفحه سایت این شرکت به اشتراک بگذارند.

در خاتمه نیز لوح‌های نمایندگی به مدیران شرکت‌هایی که موفق شده‌اند نمایندگی رسمی شرکت نوین‌پرداز را در شهرستان‌ها و مراکز استان‌ها دریافت‌کنند، اهداء شد.


ادامه مطلب

طبقه بندی: فناوری‌اطلاعات‌و ارتباطات، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 12 تیر 1390 توسط علی نیکویی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : آدانا  
قالب وبلاگ