تبلیغات

پاتوق جوانان - بازی خونه سازی Ziptrix برای نوکیا سری ۶۰ ورژن ۵ و سیمبیان ۳


پاتوق جوانان
 
تفریحی و سرگرمی

این بار بازی خونه سازی Ziptrix با قابلیت بازی یک نفره و دو نفره برای دانلود شما عزیزان در این سایت آماده شده است . در این بازی با تکه هایی که از بالا به سمت پایین می آیند را دقیقا در مکانی قرار دهید که یک خط کامل بدون جای خالی داشته باشید . گرافیک این بازی ساده است و این سادگی از جذابیت بازی کم نخواهد کرد .

برای بازی دو نفره باید دکمه BATTLE option را در منو فشار دهید و سپس کسی که قرار است دعوت به بازی شود دکمه WAIT را کلیک کند و کسی که قرار است دعوت کند باید دکمه INVITE را فشار دهد . و سپس دستگاه های قابل دعوت نمایش داده خواهند شد . بازی دو نفره به وسیله ی بلوتوث انجام می شود .

شما می توانید بازی خونه سازی Ziptrix را برای گوشی های نوکیا سری ۶۰ ورژن ۵ و سیمبیان ۳ از این سایت به صورت مستقیم و رایگان دانلود کنید .

بازی خونه سازی نوکیا

dl بازی Modern Combat 2: Black Pegasus برای نوکیا سری 60 ورژن 5 دانلود | با حجم ۱٫۲ مگابایت

lock بازی Modern Combat 2: Black Pegasus برای نوکیا سری 60 ورژن 5رمز فایل: www.mobp30.comادامه مطلب

طبقه بندی: دانلود بازی موبایل و کامپیوتر ، 
برچسب ها: بازی برای سیمبیان 3، بازی برای گوشی سی سون، بازی جالب برای ان هشت، بازی خونه سازی 5233، بازی خونه سازی 5800، بازی خونه سازی ان هشت، بازی خونه سازی موبایل نوکیا، بازی سرگرم کننده برا ان هشت، بازی های جالب سیمبیان 3، بازی های زیبای ان هشت، بازی های سرگرم کننده سی هفت، بازی های سی سون، بازی های عالی برای نوکیا سری 60 ورژن 5، بهترین بازی های ان هشت، دانلود گیم های ان 8، گیم خونه سازی برای گوشی، ازی وارکرفت ساتیو، بازی وارکرفت سی شش، بازی وارکرفت نوکیا سری 60، بازی وارکرفت ویواز، بازی وارگرفت برای موبایل، بهترین بازی های نوکیا، گیم وارکرفت برای نوکیا،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 7 مرداد 1390 توسط علی نیکویی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : آدانا  
قالب وبلاگ